Firüzköy Mah. Bağlar içi mevkii. Mezarlık Üst Cd. No:32 Kat:1 Eresin İş Merkezi 34325 Avcılar/İstanbul

Hakkımızda

SALUT sağlık ürünleri 2009 yılında medikal alanda üretim yapmak ve bu ürünlerin ihracat ve yurtiçi satışı için %100 yerli sermaye ile kurulmuştur.

Ana üretim konusu başlangıç olarak özel bir ürün olan ostomi ürünleri ile sterilizasyon rulo ve zarfları olarak belirlenmiştir.Ar-ge ve innovasyon çalışmaları kapsamında gelecek yıllarda üretim çeşitliliği ve mevcut ürünlerin geliştirilmesi nihai amaç olarak belirlenmiştir.

Üretimler uluslararası standartlarda yapılmakta olup, bu durum ISO 13485 belgesi ile kuruluşundan sonra kısa bir süre sonra belgelenmiştir. Ülkemize ithal edilen ürünlerin üretimini yerli sermaye ile yapmak, sağlık profesyonelleri ile ürünleri geliştirmek , yurtdışında rekabet edecek ürünlerle dünya pazarlarında ülkemizin gururu olmak arzusu ve coşkusundayız.

Firmamız başarılarından güç alarak Müşterilerimiz, Tedarikçilerimiz ve Çalışanlarımızla ve en önemlisi İnsanımızla birlikte geleceğe ve hedeflerine daha büyük adımlarla ilerleyecektir.

Misyonumuz

Yerli bir marka olarak tüm tedarikçilerimize ve müşterilerimize kaliteli hizmet sunma misyonu ile yola çıktık. Kalite, hijyenik ve uluslararası standartlara uygun üretim ve müşteri memnuniyeti her zaman vazgeçilmez değerlerimizdir.

Vizyonumuz

Yenilikçi, alanında öncü ve yeni ürünlerle müşterilerimize uygun çözümler üretmek için çalışmaya devam ediyoruz. Konusunda uzman ekibimiz ve yıllardır süregelen tecrübemiz ile hem ulusal hem de uluslararası alanda daha da büyümeyi hedefliyoruz.

Sertifikalarımız

ISO 9001

ISO 13485 EN

ISO 13485 TR

Yerli Malı Ostomy

Yerli Malı Sterilizasyon

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: